Драги родитељи,

Пре исписивања дужни сте регулисати све новчане обавезе према Предшколској установи.

Подсећамо Вас да рачуни стижу тек по истеку месеца, па је потребно извршити уплату и за задњи месец пре исписивања детета.

Информацију о укупном дуговању за дете које се исписује, родитељ односно законски заступник детета може добити:

• телефоном на број 255366 или 0648293899.

Исписивање се врши на следећи начин:

• попуњену и потписану исписницу и доказ о извршеној уплати скенирати или сликати и послти на мејл Ova adresa el. pošte je zaštićena od spambotova. Omogućite JavaScript da biste je videli..

Захтев за исписивање морају потписати оба родитеља односно законски заступник детета.

Исписницу можете преузети ОВДЕ.

У интересу родитеља је да намире сва дуговања према вртићу и на тај начин избегну принудну наплату истих.