• Уколико је дете на списку примљене деце потребно је да његов родитељ (или законски заступник детета) - најкасније до краја aвгуста 2021. – дође у вртић „1001 радост“ (управа ПУ), ради преузимања образаца неопходних за здравствени преглед и упис детета уз поштовање свих прописаних мера  везаних за COVID 19.
  • Систематски (здравствени) прегледи новопримљене деце обављаће се у дечјем диспанзеру  у Лесковцу - код изабраног дечјег лекара (или оног који га мења).
  • Након обављеног лекарског прегледа вршиће се потписивање Уговора о смештају деце у вртићу „1001 радост“ (управа ПУ) од 08-15,00 сати уз поштовање свих прописаних мера  везаних за COVID 19.
  • За потписивање Уговора  неопходно је понети следећу документацију:
    • ­ Фотокопију личне карте родитеља који потписује Уговор;
    • ­ Оверен здравствени лист и лекарску потврду из дечјег диспанзера;
    • ­ Доказ о уплати осигурања и потрошног материјала – за целу школску годину (1.500,00), и доказ о уплати аконтације за први месец боравка у вртићу (2.000,00 дин.). Пример уплате можете видети ОВДЕ
    • ­ Друга документа од значаја за утврђивање попуста при плаћању услуге смештаја деце (фотокопија обновљеног уговора за друго дете које већ похађа вртић, фотокопија решења за самохране родитеље, за хранитељство, за треће и четврто дете, за децу са сметњама у развоју и сл.).*

Колективна адаптација новопримљене деце почеће 01. септембра 2021. године – у договору са групним васпитачима.

* НАПОМЕНА: Родитељи који су нека од тражених докумената већ доставили приликом пријаве детета, не морају их поново достављати.